News

  • MUMIJO IŠSAMIAI (su nuorodomis)

    Mumijo (Shilajit) yra žinomas kaip “silpnumo naikintojas”, nes vienas pagrindinių komponentų yra DBP (dibenzo alfa pironai). DBP dėka mumijo palaiko organizme ląstelių atjaunėjimą bei energijos gamybą. Mumijo taip pat turi daugiau nei 80 įvairių mineralų, kurie palaiko sveiką imuninę sistemą ir organizmo pusiausvyrą, masę amino bei fulvikinių rūgščių, o taip pat ir antioksidantų fitokompleksą, kuris palaiko jūsų organizmą iki ląstelių lygmens.
  • Ar bičių produktai tikrai gali padėti kovoti su virusu?

    Skaudanti gerklė, užsikimšusi nosis, netekę balso ar pavargę nuo nuolatinio kosulio? Nėra geresnės natūralios priemonės už tą, kurią gamina bitės. Propolį derinant su ciberžole, pipirais ir imbieru gaunamas sineregetinis efektas, kas turi stipresnį poveikį nei naudojant kiekvieną veikliąją medžiagą atskirai. Propolis veikia kaip antibiotikas, sukurdamas apsaugą bei slopindamas uždegiminius ir virusinius procesus, juodieji pipirai leidžia jūsų organizmui lengviau pasisavinti maistines medžiagas, ciberžolė gali padėti kovoti su uždegimu ir veikti kaip antioksidantas, o imbieras gali padėti sumažinti gleivių susidarymą ir palaikyti imuninę sistemą.
  • SHILAJIT (Mumijo) bei CBD. Paslėpta galia ir labiausiai saugoma paslaptis.

    Mumijo ir CBD derinys turi svarią įtaką kai kuriems gyvybiškai svarbiems centrinės nervų sistemos komponentams – nuotaikai, skrandžio sveikatai ir net raumenų skausmo funkcijai. Jei atsižvelgsime į šių dviejų pagrindinių komponentų derinio naudojimo potencialą, jis, su savo terapinėmis funkcijomis, gali būti labai naudingas ne vienai žmonių grupei su skirtingomis problemomis ar šiaip, norintiems palaikyti bendrą sveiką organizmo funcionalumą.